Programa


 

Liepos 26 d., pirmadienis

10:45 – renkames prie Žirmūnų g. 1 b, Vilniuje (Lietuvos mokinių informavimo ir techninės kūrybos centras)
11:00 – išvykstame
13:00 – apgyvendinimas, svarbiausia informacija
14:00 – pietūs
15:00 – susipažinimo žaidimai, ekskursija po observatorijos apylinkes (Kulionių piliakalnis, ežerai, dangaus šviesulių stebykla)
17:00 - Donatas Brandišauskas "Antropologiniai tyrimai Sibire: gyvenimas tarp elnių augintojų Evenkų"
19:00 – vakarienė
20:00 – komandos formavimo žaidimai, susipažinimas, prisistatymas


Liepos 27 d., antradienis

8:00 – kėlimasis, mankšta
9:00 – pusryčiai
10:00 –Sigitas Vaitkevičius "Mokslo teorija ir praktika"
12:00 – Rimantas Jankauskas “Apie mitybą akmens amžiuje”
14:00 – pietūs
15:00 –Tomas Krilavičius "Informacijos paieška: kaip/kodėl tai veikia ir kaip tai naudoti. Duomenų gavyba: su kuo tai valgoma"
16.30 - Vaidas Morkevičius "Kaip (ne)meluoti su statistika?"
18:00 – Tomas Krilavičius ir Vaidas Morkevičius "Nuostabus daugiamačių skalių metodo taikymo pavyzdys"
19:00 – vakarienė
20:00 –žaidimas "Bunkeris", susipažinimas, prisistatymas

 

Liepos 28 d., trečiadienis

EKSKURSIJŲ DIENA

8:00 – kėlimasis, mankšta
9:00 – pusryčiai
10:00 – išvykstame į Vilnių
12:00 – ekskursija Biotechnologijos institute
14:00 – ekskursija Onkologijos institute
19:00 – vakarienė
20:00 –"užduočių paskirstymas", psichologiniai žaidimėliai

 

Liepos 29 d., ketvirtadienis

8:00 – kėlimasis, mankšta
9:00 – pusryčiai
10:00 – Vaiva Kazanavičiūtė “Arabidopsis – augalijos pasaulio modelis”
12:00 – Rokas Juodeška "Onkologinių proteinų p53 ir MDM2 sąveikos inhibicijos trumpais peptidais tyrimai"
14:00 – pietūs
15:00 - Edgaras Timinskas "Betonas, armuotas kompozitine armatūra"
17:00 – Daina Kliaugaitė “Šiuolaikinės vandens valymo technologijos”
19:00 – vakarienė
20:00 – "Zefyrų mūšis", paveiksliukai, mokslininkų piešimo/lipdymo konkursas

 

Liepos 30 d., penktadienis

8:00 – kėlimasis, mankšta
9:00 – pusryčiai
10:00 – Aidas Alaburda "Apie smegenis ir jų tyrimą"
13:00 – Nerijus Dzingelevicius “Apynių eterinių aliejų analizė ir panaudojimas alaus gamyboje”
14:00 – pietūs
15:00 – Reda Jarmalavičienė “Nanotechnologijos skirstymo moksluose”
17:00 – Gintaras Valušis “Moderniosios technologijos šalia mūsų”
19:00 – vakarienė
20:00 – Protmušis arba filmas


Liepos 31 d., šeštadienis

8:00 – kėlimasis, mankšta
9:00 – pusryčiai
10:00 – Adas Darinskas “Kamieninės ląstelės ir jų galimybių ribos”
14:00 – pietūs
15:00 – Asta Medišauskaitė “Fizinės išvaizdos įtaka asmens suvokimui“
17:00 – Daumantas Matulis “Priešvėžinių vaistų paieška”
19:00 – vakarienė
21:00 - Mindaugas Macijauskas "Kelionė po Visatą"
23:45 - ekskursija observatorijoje (naktinis dangus)


Rugpjūčio 1 d., sekmadienis

8:00 – kėlimasis, mankšta
9:00 – pusryčiai
10:00 – Saulius Šatkauskas “Nervų sistemos vystymasis ir regeneracija. Ko kairysis smegenų pusrutulis negali pasakyti dešiniajam?”
14:00 – pietūs
15:00 – Romanas Chaleckis “Nuo geno iki baltymo”
19:00 – vakarienė
20:00 – “Mokslininkų istorijos”

 

Rugpjūčio 2 d., pirmadienis

8:00 – kėlimasis, mankšta
9:00 – pusryčiai
10:00 – Jurga Buzytė “Komunikacija ir ryšiai su visuomene. Ar jūsų tyrimai bus pastebėti?
14:00 – pietūs
15:00 – Jurga Buzytė – praktinės užduotys
19:00 – vakarienė
20:00 – orientacinis žaidimas, vakarinis filmas 

 

Rūgpjūčio 3 d., antradienis

8:00 – kėlimasis, mankšta
9:00 – pusryčiai
10:00 –Vilmantė Pakalniškienė "Evoliucija ir psichologija" 
12:00 - Mikas Vengris "Kas tai yra lazeriai ir ką su jais galima nuveikti"
14:00 – pietūs
15:00 – Moksleivių tiriamųjų darbų pristatymas (po 10 15 min.)
19:00 – vakarienė
20:00 – baigiamasis vakaras, vasaros mokyklos aptarimas, šokiai, filmų naktis

 

Rugpjūčio 4 d., trečiadienis

8:00 – kėlimasis, mankšta
9:00 – pusryčiai
11:00 – išvykimas namo